logo

Volejte zdarma: +420 800 130 111

E-mail: g3k@g3k.cz

Kontakty

 

Sídlo společnosti:
Varšavská 1626/32
Ústí nad Labem, 400 03

Kontakty:
Zelená linka:
+420 800 130 111

Tel.: +420 475 531 243

Vedení společnosti:
+420 604 204 734
+420 604 245 629
+420 604 204 727

Obchodní zástupce:
+420 734 259 750

Výrobna:
Varšavská 1626/32
Ústí nad Labem, 400 03
tel.: +420 475 531 243
email: g3k@g3k.cz

 

Emaily:
g3k@g3k.cz – informace o rozvozech
e.kral@g3k.cz – informace a ceníky
d.kral@g3k.cz – informace a ceník
admin@rozvoz-jidel.eu – pokud najdete na stránkách chybu, můžete napsat

Pro dovoz jídel do domácností po Ústí nad Labem volejte 774 115 711

Obchodní zástupce :

Liberec, Vratislavice nad Nisou, Dlouhý Most, Stráž nad Nisou :
Irena Neumannová
+420 606 620 642
email: liberec2@g3k.cz

Jablonec nad Nisou, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u JBC, Smržovka, Tanvald:
Petr Ivan
+420 737 662 981
email: jablonec@g3k.cz

Semily, Turnov, Jičín, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí:
Petr Macháč
+420 774 131 348
email: semily@g3k.cz

Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Benátky n. Jizerou, Bakov nad Jizerou, Kosmonosy, Dolní Bousov, Plazy, Luštěnice:
Petr Macháč
+420 774 131 348
+420 774 131 301
email: mb@g3k.cz

Kladno, Slaný, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves, Klecany, Libčice, Lány, Tuchlovice:
Barbora Kučerová
+420 775 665 486
email: kladno@g3k.cz

Praha – východ, Beroun, Tuchoměřice, Hostivice, Rudná:
Viktor Pecha
+420 603 765 561
email: praha@g3k.cz

Praha – západ, Brandýs nad Labem, Říčany, Vestec:
Vlastimil Křelina

+420 774 316 467
email: praha1@g3k.cz

Most, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Žatec, Kadaň:
Pavel Geci
+420 702 506 100
email: chomutov@g3k.cz